Victor Örnbergs Hederspris: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
| 2021 || Olle Elm | | 2021 || Olle Elm | ||
|- | |||
| 2022 || Peter Sjölund | |||
|- | |||
| 2023 || Kerstin Jonmyren | |||
|} | |} | ||