Släktforskarnas årsbok (bokserie): Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Ninwik (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 70: | Rad 70: | ||
|- | |- | ||
| 2019 || Tema saknas [[Släktforskarnas årsbok 2019|(se innehåll)]] || Ted Rosvall | | 2019 || Tema saknas [[Släktforskarnas årsbok 2019|(se innehåll)]] || Ted Rosvall | ||
|- | |||
| 2020 || Tema saknas [[Släktforskarnas årsbok 2020| (se innehåll)]] || Ted Rosvall | |||
|} | |} | ||