emailconfirmed
5 921
redigeringar
Jojje (diskussion | bidrag) (→1988-2011: uppdatering) |
Jojje (diskussion | bidrag) |
||
Rad 55: | Rad 55: | ||
| 2011 || Tema saknas || Håkan Skogsjö | | 2011 || Tema saknas || Håkan Skogsjö | ||
|- | |- | ||
| 2012 || Tema saknas (under produktion) || Håkan Skogsjö | | 2012 || Tema saknas (innehåller latinsk-svensk ordlista för släktforskare) || Håkan Skogsjö | ||
|- | |||
| 2013 || Tema saknas (under produktion) || Håkan Skogsjö | |||
|} | |} | ||